Modne wraca

 

Moda zmienia się, to niewątpliwe. Kroje pojawiają się, znikają i znowu wracają po paru latach.

Na przykład lata siedemdziesiąte zeszłego stulecia to, jeżeli chodzi o spodnie moda na tzw.: dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na nie wróciła w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Znowu ostatnio tu i ówdzie widać ten fason.

W czwartej dekadzie dwudziestego wieku popularne były nader szerokie marynarki i bardzo obfite – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego trendu były garnitury w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku i w kolejnej dekadzie. Jednakże spodnie typu jeans to w latach dziewięćdziesiątych wspomniane wyżej dzwony.

W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku modne były bardzo wąskie i nieco za krótkie spodnie. Ta tendencja znowu powróciła w ostatnich latach. Była częścią stylu tytułowanego slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

Lata czterdzieste ubiegłego stulecia to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Taka moda wróciła powtórnie w latach dziewięćdziesiątych i ostatnio, czyli na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku znowu widać ten trend.

https://litfashion.pl

Author: admin