Moda

Moda zmienia się, to bezsprzeczne. Style pojawiają się, ulatują i ponownie wracają po paru latach.

Lata siedemdziesiąte zeszłego stulecia to, jeżeli chodzi o spodnie moda na tzw.: dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na nie powróciła w dziewiątej dekadzie dwudziestego wieku. Znowu ostatnimi czasy gdzieniegdzie widać ów fason.

W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku modne były nader opięte i trochę za krótkie spodnie. Ta moda znowu była popularna w ostatnich latach. Stanowiła część stylu nazywanego slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

W czwartej dekadzie dwudziestego wieku popularne były bardzo obszerne marynarki i wielce szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego trendu były garnitury w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i w kolejnej dekadzie. Aczkolwiek spodnie typu jeans to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Lata czterdzieste ubiegłego stulecia to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Rzeczona tendencja powróciła ponownie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, słowem na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku znowu widać ten styl.

https://dantex-moda.pl

 

Author: admin